Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

15/11/2014 20:57
W przyszłym tygodniu nie gramy żadnych meczów. Do rozgrywek wracamy od poniedziałku 24 listopada.

04/10/2014 06:21
Poniedziałek lub piątek, od 13.30 lub inny termin po wcześniejszym uzgodnieniu.

10/09/2014 22:01
Ta strona to jeszcze funkcjonuje? Smile chcialbym sie zapytac kiedy i o jakis godzinach jest mozliwosc gry bo dawno mnie nie bylo i trzeba szybko zaleglosci nadrobic Smile

18/02/2014 20:00
Każdy losował za siebie. Zresztą i tak gramy z tym, kto będzie gotowy do gry.

27/01/2014 21:26
Kto miał tak fartowną rękę i mi taki terminarz wylosował super Władcy, Smoki, TNT po trzech kolejkach będę grał o honor

Archiwum shoutboksa

News

Władcy nawiązali kontakt z czołówką
Liga_RegionWładcy rozpoczęli swoją kanonadę o dwóch bramek strzelonych od bandy. Chwilę później dorzucili kolejne 3 bramki i w 10 min. mogli się już cieszyć z pięciobramkowego prowadzenia. Kocury odpowiedziały na to dwiema bramkami - jedną strzeloną tuż przed przerwą i drugą tuż po przerwie. Druga połowa się nieco wyrównała. Na bramkę Cipolla natychmiast odpowiedział Josipa. W końcówce wynik meczu ustalił Onion.

Władcy zwyciężając dzisiaj Kocury pokazali, że będą liczyć się jeszcze w walce o mistrzostwo. Do szczęścia potrzebują dwóch zwycięstw i remisu w meczu Kocurów z TNT. Jeżeli do gry dołączyłyby jeszcze Lwy, wówczas możliwe jest jeszcze wiele rozwiązań. Od 1 grudnia każdy najbliższy mecz drużyn, które ze sobą jeszcze nie grały w rundzie rewanżowej, będzie meczem ligowym. Jeżeli zespoły się ze sobą nie spotkają do przerwy świątecznej czyli do 22 grudnia, zostaną ustanowione walkowery na korzyść tych drużyn, które będą się stawiać na uzgodnione terminy. Jeżeli zainteresowane strony w ogóle nie przejawią chęci gry, wówczas mamy walkower na korzyść nominalnego gospodarza.
· Admin dnia listopad 27 2015 22:29:54 · Czytaj więcej · 3 komentarzy · 111 czytań · Drukuj
Witamy w lidze regionalnej
A-KlasaPrzez sito eliminacji do Ligi Regionalnej awansował Bayern Tysiąclecie. W finale A-Klasy, w którym odbyły się derby Tysiąclecia, zagrali: Bayern i Pogrom. Przewaga Bayernu od pierwszych minut nie podlegała dyskusji, a uwieńczeniem jej były trzy bramki strzelone w I połowie. II połowa była bardziej wyrównana, natomiast hat-trickiem popisał się Lewandowski. Awans do najwyższej ligi jest największym sukcesem młodej drużyny z Tysiąclecia.
· Admin dnia listopad 25 2015 21:57:42
Już prawie komplet półfinalistów
PucharDo Kocurów i TNT dołączyły dzisiaj Smoki, które po ciężkiej I odsłonie rozbiły w II połowie Chelsea 14:0.
Do rozegrania w ćwierćfinale pozostał jeszcze jeden mecz Wampiry - Władcy. Jeżeli do piątku Wampiry nie zgłoszą chęci gry, Władcy, które taką chęć już zgłosiły, awansują walkowerem.
· Admin dnia listopad 25 2015 20:42:30
Runda rewanżowa rozpoczęta
Liga_RegionRozpoczęła się runda rewanżowa i Smoki wróciły na fotel lidera. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do błesznian, którzy po dwóch pięknych golach od bandy, zyskały dobrą zaliczkę przed drugą połową. Początek drugiej odsłony wprowadził sporą nerwowość w szeregach Smoków. Kocury zdobyły bramkę kontaktową, jednak chwilę potem Oshaburi po raz drugi dzisiaj od bandy wyprowadził Smoki na dwubramkowe prowadzenie. Minutę później Żubrówka znowu złapał kontakt i sensacja wisiała w powietrzu. Kocury grały coraz odważniej. Na minutę przed końcem kropkę nad i postawił Kravchenko, wykazując się dwukrotnie niebywałą precyzją. Zwycięstwo to pozwoliło Smokom zmienić w tabeli TNT na I miejscu, dzięki lepszej różnicy bramek.
· Admin dnia listopad 23 2015 21:50:16
TNT i Kocury już w półfinale
PucharTNT w ćwierćfinałowym meczu rozgromił Niggę 10:1. Drugim zespolem, który awansował do półfinałów były Kocury, które wygrały walkowerem po tym, jak Pangrab wycofał się z gry.
· Admin dnia listopad 23 2015 21:26:15
Mecz błędów
Liga_RegionW zaległym meczu rundy wiosennej Smoki rozgromiły Władców różnicą aż siedmiu bramek. Mecz zaczął się od wzajemnego badania sił, jednak już w 6 minucie po katastrofalnym błędzie obrońcy Kravchenko umieścił po raz pierwszy piłkę w siatce. Po tej bramce liczba błędów Władców zaczęła przybierać na sile. Na ich szczęście napastnicy Smoków strzelali cały czas po bokach bramki strzeżonej przez Igorova. Z kolejnego błędu skorzystał dopiero w 11 min. Capela. Po tej bramce Władcy posypali się całkowicie. W kolejnych 12 minutach Smoki trafiały aż pięciokrotnie. W tym czasie padł również jedyny gol dla drużyny z Tysiąclecia. Tym razem szkolny błąd Shevchuka wykorzystał Onion. Szansę na drugiego gola miał jeszcze w 28 minucie Ceapă, jednak nie trafił z rzutu karnego. Kropkę nad i w ostatniej minucie postawił Al-Ghazi, zapewniając swojej drużynie wicemistrzostwo wiosny.
· Admin dnia wrzesień 04 2015 20:43:35
Drugie zwycięstwo Bayernu
A-KlasaW piątkowym meczu Bayern rozgromił Pangraba 4:0. Hat-trickiem w tym meczu popisał się Lewandowski.
· Admin dnia maj 23 2015 21:36:45
TNT mistrzem wiosny
Liga_RegionTNT wiosną był nie do przejścia. Pokonał wszystkich rywali i zdecydowanie lideruje w ligowej tabeli. W ostatnim meczu ekipa z Północy zdemolowała Władców, wygrywając podobnie jak w zeszłym roku różnicą aż czterech bramek. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, chociaż Władcy po znakomitym początku z każdą minutą zaczęli słabnąć. W II połowie istniała już tylko jedna drużyna. Pozostaje tylko pytanie, czy TNT dowiezie tę znakomitą formę do rundy jesiennej.
· Admin dnia maj 09 2015 22:16:22
Wampiry zgniotły Bayern
A-KlasaPo dzisiejszym zwycięstwie Wampiry znalazły się na I miejscu w tabeli, natomiast na listę najlepszych strzelców trafia Beckett.
· Admin dnia kwiecień 17 2015 22:26:58
Trzy nowe drużyny w 1/8 pucharu
PucharDzisiaj do 1/8 pucharu awansowały trzy nowe drużyny. Są to: BasiaNaTors Częstochowa, Pogrom Tysiąclecie oraz Barcellonka Parkitka. Najwięcej kontrowersji wzbudziła bramka zdobyta wg obserwatorów meczu po czasie, natomiast wg trenera Brooklynu na 2 sekundy przed końcem meczu. Ostatecznie stanęło na tym, że gola nie uznano i do następnej rundy awansowali BasiaNaTorsi.
· Admin dnia kwiecień 17 2015 22:14:39
TNT odjeżdża rywalom
Liga_RegionTNT odniósł swoje trzecie zwycięstwo w tym roku w lidze i przewodzi samodzielnie w tabeli.
Pierwszą bramkę zdobył Neymar strzałem od bandy w 10 minucie. Chwilę potem Lwy mogły się zrewanżować tym samym, jednak strzał od bandy trafił w poprzeczkę. Druga połowa to nieśmiałe próby strzelenia gola zespołu z Wrzosowiaka przy stałym zabezpieczaniu własnej bramki. Mimo to TNT udało się zadać rywalom ostateczny cios - bramkarz Palop przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny.