Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

15/11/2014 21:57
W przyszłym tygodniu nie gramy żadnych meczów. Do rozgrywek wracamy od poniedziałku 24 listopada.

04/10/2014 07:21
Poniedziałek lub piątek, od 13.30 lub inny termin po wcześniejszym uzgodnieniu.

10/09/2014 23:01
Ta strona to jeszcze funkcjonuje? Smile chcialbym sie zapytac kiedy i o jakis godzinach jest mozliwosc gry bo dawno mnie nie bylo i trzeba szybko zaleglosci nadrobic Smile

18/02/2014 21:00
Każdy losował za siebie. Zresztą i tak gramy z tym, kto będzie gotowy do gry.

27/01/2014 22:26
Kto miał tak fartowną rękę i mi taki terminarz wylosował super Władcy, Smoki, TNT po trzech kolejkach będę grał o honor

Archiwum shoutboksa

News

Smoki gonią czołówkę
Liga_RegionSmoki pozbierały się po porażce z TNT i wygrały wysoko z Lwami 7:2. I połowa zakończyła się trzybramkowym prowadzeniem. Niecodzienna sytuacja zdarzyła się na początku drugiej połowy. Na 4:0 podwyższył Al-Ghazi, po czym gola dla Lwów z rozpoczęcia zdobył Covatti. Na tego gola również po rozpoczęciu odpowiedział Al-Ghazi i w ten sam sposób po chwili bramkę znowu zdobył Covatti. Na tym festiwal bramek po wznowieniu gry się skończył. W końcówce po jednej bramce dołożyli jeszcze Kravchenko i Al-Ghazi.
· Admin dnia kwiecień 14 2015 00:21:20 · Czytaj więcej · 0 komentarzy · 143 czytań · Drukuj
Orły zwycięskie w meczu na szczycie
A-KlasaW piątek zainaugurowała Grupa D. Pierwszym zwycięzcą został Brooklyn Tysiąclecie. W drugim meczu spadkowicz OTW pokonał dotychczasowego lidera grupy 2:0.
· Admin dnia kwiecień 13 2015 16:44:01
Przeżyjmy to jeszcze raz
InfoOd dnia dzisiejszego w zakładce Liga Regionalna 2014 można śledzić filmiki z zeszłorocznych rozgrywek. Klikamy w interesujący nas mecz i oglądamy. Dziś kolejka nr 1, wkrótce następne.
· Admin dnia kwiecień 09 2015 22:39:41
0 komentarzy · 157 czytań · Drukuj
WESOŁYCH ŚWIĄT!
WESOŁYCH ŚWIĄT!Wesołych, pogodnych, zdrowych i jak najbardziej mokrych świąt Zmartwychwstania Chrystusa. Niech fakt zmartwychwstania Chrystusa stanowi punkt odniesienia dla naszych codziennych trosk. Alleluja!
· Admin dnia kwiecień 04 2015 20:41:24
0 komentarzy · 150 czytań · Drukuj
Debiut Young Boys
A-KlasaOrły Trzech Wieszczów gonią OSB, ale zespół z Tysiąclecia ciągle jest na czele dzięki lepszej różnicy bramek. W drugim meczu w swoim debiucie Young Boys uległ Orłom z Tysiąclecia 2:6.
· Admin dnia kwiecień 04 2015 20:31:24
Mistrz pokonany
Liga_RegionTo już nie pierwszy raz, kiedy zaćmienie słońca nie przynosi trenerowi Smoków nic dobrego. Podobnie było tym razem. W ostatnich latach mecze ligowe między Smokami a TNT kończyły się wynikiem 1:0 dla błesznian. Tym razem już po 10 sekundach było wiadomo, że wynik ten już się nie powtórzy, a to za sprawą znakomitego uderzenia od bandy Schweinsteigera. Bramka ta ustawiła mecz. Niemal cała pierwsza połowa toczyła się na połowie TNT, jednak zespół z Północy znakomicie się bronił i kiedy się dało kontratakował. Jeden z takich kontrataków zakończył się strzeleniem drugiej bramki. Na początku II połowy szybko kontaktowego gola strzelił Szürke, jednak to było wszystko, na co było stać Smoki w tym dniu. Po tym zwycięstwie TNT umocnił się na II miejscu w tabeli.
· Admin dnia marzec 21 2015 22:24:55
Spadkowicz gromi
A-KlasaKolejny zespół zainaugurował rozgrywki. OTW pokonały Nygga 7:1. Wygrał ten mecz zdecydowany faworyt, jednak sporym osiągnięciem było strzelenie gola przez zespół z Tysiąclecia zeszłorocznemu pierwszoligowcowi.
· Admin dnia marzec 21 2015 22:02:51
Władcy znowu bez straty gola
Liga_RegionWładcy na czele - z największą liczbą punktów i z najlepszą obroną. Po 60 minutach gry Igorov nie został jeszcze ani raz pokonany. Natomiast Lwy podobnie jak w zeszłym roku nie mogą zaliczyć początku rozgrywek do udanych. Swoje pierwsze zwycięstwo odnotowały Kocury, wygrywając wysoko z zespołem z Wrzosowiaka. Udany debiut zaliczył również TNT.
· Admin dnia marzec 18 2015 07:34:14
Grupa A i B zainaugurowały rozgrywki
A-KlasaRozpoczęły się rozgrywki w grupach A i B. Pierwszymi liderami w swoich grupach zostały Orły Tysiąclecie i Bayern Tysiąclecie.
· Admin dnia marzec 17 2015 22:08:25
Kocury strzelają mistrzom 5 bramek
Liga_RegionPo dłuższej przerwie w rozgrywkach spowodowanej feriami i kłopotami zdrowotnymi wśród niektórych zespołów, inaugurację zanotowali obrońcy tytułu. Gdyby mecze trwały 10 minut, Kocury zanotowałyby swój największy sukces w historii ligi. Wynik na tablicy świetlnej do 10 minuty to 4:1 dla podjasnogórzan. Smoki zaczęły się podnosić jeszcze w I połowie, kiedy to Capela na sekundę przed końcową syreną zdobył kontaktową bramką. Mimo starań błesznian II połowa rozpoczęła się od celnego trafienia Żubrówki. Smokom na odrobienie strat zostało tylko 12 minut. Strzelenie trzech bramek przy tak dobrze grających Kocurach być może wydawałoby się niemożliwe, ale Smoki mają w swym składzie Al-Ghaziego. Najpierw zdobył bramkę kontaktową, a później wykorzystał karnego. To nie był jeszcze koniec. W 25 minucie rozpoczął festiwal bramek strzelanych co minutę, co w rezultacie doprowadziło do zwycięstwa mistrza 9:5. Tabeli strzelców przewodzi Al-Ghazi z pięcioma trafieniami.
· Admin dnia marzec 08 2015 14:47:17
Nygga i Chelsea grają dalej
PucharDo 1/8 finału pucharu awansowały już dwie drużyny: Nygga Tysiąclecie oraz Chelsea Częstochowa. Tę drugą drużynę wyłoniono dopiero w rzutach karnych.