Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

15/11/2014 20:57
W przyszłym tygodniu nie gramy żadnych meczów. Do rozgrywek wracamy od poniedziałku 24 listopada.

04/10/2014 06:21
Poniedziałek lub piątek, od 13.30 lub inny termin po wcześniejszym uzgodnieniu.

10/09/2014 22:01
Ta strona to jeszcze funkcjonuje? Smile chcialbym sie zapytac kiedy i o jakis godzinach jest mozliwosc gry bo dawno mnie nie bylo i trzeba szybko zaleglosci nadrobic Smile

18/02/2014 20:00
Każdy losował za siebie. Zresztą i tak gramy z tym, kto będzie gotowy do gry.

27/01/2014 21:26
Kto miał tak fartowną rękę i mi taki terminarz wylosował super Władcy, Smoki, TNT po trzech kolejkach będę grał o honor

Archiwum shoutboksa

News

OSB pogromcą
A-KlasaW okresie okołoferyjnym odbyły się dwa kolejne mecze w A-Klasie. Na prawdziwego pogromcę wyrastają Orzełki Spod Biedronki, które po dwóch rozegranych meczach mają już 23 bramki strzelone.
· Admin dnia marzec 08 2015 13:10:50 · Czytaj więcej · 0 komentarzy · 125 czytań · Drukuj
Władcy na razie liderem
Liga_RegionWładcy dzisiaj jasno zadeklarowali, że w tym roku mistrzostwo będzie należeć do nich, a swoje słowa potwierdzili wysoką formą w meczu z Kocurami. Mecz ustawiła szybko zdobyta bramka już w 2 minucie, ale prawdziwa kanonada miała miejsce między 10 a 14 minutą. 4:0 do przerwy nie dawało żadnych nadziei nawet na remis Kocurom. Po przerwie Władcy kontrolowali grę, zdobywając jeszcze dwie bramki.
· Admin dnia styczeń 23 2015 22:29:34
I odsłona pucharu
PucharDzisiaj rozlosowano I rundę pucharu. Zwycięzcy spotkają się z zeszłorocznymi ligowcami.
· Admin dnia styczeń 19 2015 19:13:22
0 komentarzy · 141 czytań · Drukuj
Dwudziestolecie rozgrywek
Liga_RegionJuż po raz dwudziesty będziemy wyłaniać w tym roku mistrza. Kto zostanie królem jubileuszu? Czy uda się przeprowadzić do końca dwie rundy rozgrywek? Już za kilka miesięcy poznamy odpowiedź na te pytania. Dzisiaj rozlosowane zostały zestawy par, a zapoznać się z nimi można pod linkiem Liga Regionalna 2015.

Tym razem I rundę należy rozegrać do końca marca tak, żeby po Świętach Wielkiej Nocy można było rozpocząć rundę rewanżową. Drużyny, które do końca lutego nie rozpoczną gry, zostają wykluczone z rozgrywek. Stałym terminem na rozgrywanie meczów jest piątek od godz. 13.30 w Gimnazjum im. Jana Matejki w Częstochowie. Pozostałe terminy należy uzgadniać indywidualnie. Każdy mecz uzgadniamy wcześniej z rywalem najpóźniej 24 godziny przed jego planowanym rozpoczęciem. Jeżeli drużyny nie dogadają się między sobą termin ustalony zostaje odgórnie. Drużyna, która nie stawi się na mecz, przegrywa walkowerem. Jeżeli obydwie drużyny nie stawią się w wyznaczonym terminie, to obie otrzymują podwójnego walkowera.
Odstępstwem od tej reguły jest podanie przyczyny swojej nieobecności, co skutkuje dalszymi negocjacjami i wyznaczeniem kolejnego terminu.
· Admin dnia styczeń 16 2015 23:01:52
5 komentarzy · 150 czytań · Drukuj
18 drużyn w A-Klasie
A-KlasaPo rocznej przerwie do gry powraca A-Klasa. Dzisiaj rozlosowaliśmy poszczególne grupy. Z czterech grup do następnej rundy awansują po dwie drużyny wg następującego klucza:
Grupa 1: A1, B2, C1, D2
Grupa 2: A2, B1, C2, D1
Zwycięzcy grup w II rundzie awansują w przyszłym roku bezpośrednio do Ligi Regionalnej, natomiast drugie miejsca zagrają ze sobą mecz barażowy o awans.
· Admin dnia styczeń 16 2015 22:43:12
Liga jednak z walkowerami
Liga_RegionNiestety ze względu na problemy z dyspozycyjnością nie udało się Galaxii dotrzeć do Częstochowy na ostatni możliwy ligowy termin, w związku z czym dwa ostatnie mecze ligowe zakończyły się walkowerami dla Kocurów i TNT, co pozwoliło zachować taką samą kolejność w tabeli jak przed tymi dwoma meczami.
· Admin dnia styczeń 01 2015 22:26:11
Zakończenie roku
TurniejW rozegranym w poniedziałek turnieju noworocznym udział wzięły tylko 4 drużyny, ale po raz pierwszy swoją obecnością zaszczyciła nas drużyna z Zagłębia. Turniej wygrały Smoki.
· Admin dnia grudzień 31 2014 16:39:43
Remis w finale
PucharPuchar został rozstrzygnięty na korzyść Smoków, jednak tak zaciętego i wyrównanego finału jeszcze w historii nie było. Oba zespoły przystąpiły do rywalizacji w sposób zachowawczy, badając się nawzajem, dlatego przez pierwsze 5 minut nie działo się na boisku nic szczególnego. Sygnał do ataku dał Shevchuk, który potężną bombą od bandy zatrząsł bramką Władców. Minutę później ten sam zawodnik znowu trafił w prawy słupek, a następnie jego dobitka trafiła w bramkarza. W 7 min. mogło być już 4:0 dla błesznian, gdyby kolejny strzał Shevchuka trafił do siatki, a nie znowu w słupek. Na tę kanonadę Władcy odpowiedzieli tylko jednym strzałem Ceapă'y również od bandy i również w słupek. W kolejnych 5 minutach padły wszystkie gole meczu. Strzał Oniona w 11 min. jeszcze został wybroniony przez Lee, jednak chwilę potem znakomitej okazji nie zmarnował Shevchuk i tym razem pięknym strzałem od bandy trafił w światło bramki. Dwie minuty później równie doskonałą sytuację na strzał od bandy miał Kravchenko, ale swój udział w blokadzie tego strzału miał trener Władców, który ustawił Oniona kilka centymetrów dalej niż spadł - dokładnie na linii strzału. Minutę później sytuacja się powtórzyła. Poza linię boczną wypadł Cipollo i został ustawiony idealnie przed piłką, a nie w miejscu, gdzie dokładnie wypadł. W konsekwencji doprowadziło to do zdobycia wyrównującej bramki przez zespół z Tysiąclecia. Była to bramka do szatni, a jej strzelcem był Onion.
· Admin dnia grudzień 31 2014 11:22:43
Turniej noworoczny
TurniejDnia 29.12 od godz. 10.30 planujemy rozegranie turnieju noworocznego. Zapraszamy wszystkie zainteresowane drużyny.

Będzie wówczas również ostatnia szansa na rozegranie dwóch zaległych meczów ligowych:
Galaxia - TNT
Kocury - Galaxia

Turniej zostanie poprzedzony rozegraniem finału pucharu, w którym spotkają się: Smoki z Władcami.