Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

15/11/2014 21:57
W przyszłym tygodniu nie gramy żadnych meczów. Do rozgrywek wracamy od poniedziałku 24 listopada.

04/10/2014 07:21
Poniedziałek lub piątek, od 13.30 lub inny termin po wcześniejszym uzgodnieniu.

10/09/2014 23:01
Ta strona to jeszcze funkcjonuje? Smile chcialbym sie zapytac kiedy i o jakis godzinach jest mozliwosc gry bo dawno mnie nie bylo i trzeba szybko zaleglosci nadrobic Smile

18/02/2014 21:00
Każdy losował za siebie. Zresztą i tak gramy z tym, kto będzie gotowy do gry.

27/01/2014 22:26
Kto miał tak fartowną rękę i mi taki terminarz wylosował super Władcy, Smoki, TNT po trzech kolejkach będę grał o honor

Archiwum shoutboksa

XX wiek

ROK 1995


Runda I

ISKRA - SMOKI 1:3 (1:2)
1:0 Głowacki (4)
1:1 Prus (10)
1:2 Mietrow (14)
1:3 Dziuba (25)
Smoki: Mieszko - Mietrow, Dziuba, Nowak, Orłowski, Prus.
Iskra: Nowotko - Morycki, Wójcik, Funke, Mickiewicz, Głowacki.
Sędzia: K. Jędrusik

ACP - MUSTANG 3:0 w.o.

Runda II

MUSTANG - SMOKI 0:10 (0:3)
0:1 .............. (9s)
0:2 Prus (12)
0:3 Prus (15k)
0:4 Prus (16k)
0:5 Burza (18)
0:6 Dziuba (19)
0:7 Prus (21k)
0:8 Mietrow (23)
0:9 Prus (26k)
0:10 Mietrow(29)
Smoki: Polak - Destrucki, Mietrow, Burza, Dziuba, Prus.
Mustang: brak składu
Sędzia: P. Jędrusik

ISKRA - ACP 7:1 (3:0)
1:0 Mickiewicz (13)
2:0 Głowacki (13)
3:0 Setka (15s)
4:0 Mickiewicz (16)
5:0 Mickiewicz (19)
6:0 Mickiewicz (22)
6:1 Leu (25)
7:1 Mickiewicz (29)
Iskra: Nowotko - Morycki, Wójcik, Głowacki, Funke, Mickiewicz
ACP: Setka - Malinowski, Jabolak, Górski, Chorwat, Leu.
Sędzia: M. Grabałowski

Runda III

MUSTANG - ISKRA 0:5 (0:2)
0:1 Mickiewicz (8)
0:2 Mickiewicz (15k)
0:3 Wójcik (17)
0:4 Morycki (22)
0:5 Funke (29)
Mustang: brak składu
Iskra: Nowotko - Morycki, Wójcik, Funke, Głowacki, Mickiewicz.
Sędzia: M. Grabałowski

SMOKI - ACP 2:0 (2:0)
1:0 Dziuba (2)
2:0 Nowak (6)
Smoki: Mieszko - Mietrow, Prus, Dziuba, Orłowski, Nowak.
ACP: Setka - Malinowski, Jabolak, Górski, Chorwat, Leu.
Sędzia: M. Grabałowski

Runda IV

SMOKI - ISKRA 5:2 (2:2)
1:0 Nowak (3)
1:1 Głowacki (5k)
2:1 Prus (13k)
2:2 Funke (13)
3:2 Prus (22k)
4:2 Nowak (28)
5:2 Dziuba (30)
Smoki: Mieszko - Orłowski, Dziuba, Nowak, Mietrow, Prus.
Iskra: Nowotko - Głowacki, Szyba, Morycki, Wójcik, Funke.
Sędzia: P. Idźkowski

MUSTANG - ACP 0:3 w.o.

Runda V

SMOKI - MUSTANG 12:0 (7:0)
1:0 Destrucki (1)
2:0 Prus (6)
3:0 Burza (9)
4:0 Dziuba (9)
5:0 Prus (11k)
6:0 Mietrow (13)
7:0 Prus (15)
8:0 Prus (17k)
9:0 Mietrow (19)
10:0 Burza (27)
11:0 Prus (28k)
12:0 Prus (30)
Smoki: Polak - Destrucki, Burza, Prus, Mietrow, Dziuba
Mustang: Kazimierski - Ryba, Weber, Borkowski, Wątroba, Czereśniak
Sędzia: P. Jędrusik

ACP - ISKRA 1:8 (1:4)
0:1 Setka (2s)
0:2 Mickiewicz (2k)
0:3 Mickiewicz (9)
0:4 Mickiewicz (11)
1:4 Chorwat (13)
1:5 Mickiewicz (23)
1:6 Mickiewicz (24)
1:7 Mickiewicz (27)
1:8 Mickiewicz (30)
ACP: Setka - Jabolak, Górski, Malinowski, Chorwat, Leu.
Iskra: Gaborski - Funke, Krzywy, Morycki, Burzawa, Mickiewicz.
Sędzia: M. Grabałowski

Runda VI

ISKRA - MUSTANG 10:0 (4:0)
1:0 Funke (4)
2:0 Mickiewicz (12)
3:0 Mickiewicz (14k)
4:0 Funke (15)
5:0 Kazimierski (20s)
6:0 Mickiewicz (23k)
7:0 Mickiewicz (24)
8:0 Kazimierski (25s)
9:0 Mickiewicz (28)
10:0 Mickiewicz (29)
Iskra: Gaborski - Morycki, Krzywy, Burzawa, Funke, Mickiewicz.
Mustang: Kazimierski - Ryba, Weber, Borkowski, Wątroba, Czereśniak.
Sędzia: M. Grabałowski
ŻK - Funke, Weber

ACP - SMOKI 0:4 (0:1)
0:1 Setka (13s)
0:2 Dziuba (17)
0:3 Prus (24)
0:4 Orłowski (30)
ACP: Setka - Malinowski, Jabolak, Górski, Chorwat, Leu.
Smoki: Mieszko - Nowak, Dziuba, Ammusen, Orłowski, Prus.
Sędzia: P. Jędrusik

Runda VII

ISKRA - SMOKI 0:1 (0:0)
0:1 Ammusen (21)
Iskra: Nowotko - Morycki, Krzywy, Schrank, Mickiewicz, Funke.
Smoki: Mieszko - Kowalski, Dziuba, Ammusen, Orłowski, Prus.
Sędzia: K. Jędrusik

ACP - MUSTANG 3:0 w.o.

Runda VIII

SMOKI - MUSTANG 10:0 (4:0)
1:0 Prus (5)
2:0 Destrucki (6)
3:0 Prus (8k)
4:0 Prus (14k)
5:0 Prus (18)
6:0 Prus (23)
7:0 Tayfun (24)
8:0 Prus (28)
9:0 Prus (29)
10:0 Destrucki (30)
Smoki: Penny - Kupcewicz, Orłowski, Prus, Destrucki, Tayfun.
Mustang: Kazimierski - Ryba, Weber, Borkowski, Wątroba, Czereśniak.
Sędzia: P. Jędrusik
ŻK - Ryba, Borkowski, Wątroba, Czereśniak
CK - Ryba (12 min.)

ACP - ISKRA 3:0 w.o.

Runda IX

SMOKI - ACP 5:2 (2:1)
0:1 Leu (1)
1:1 Prus (8)
2:1 Kowalski (15)
3:1 Orłowski (18)
3:2 Górski (21)
4:2 Prus (24)
5:2 Prus (28k)
Smoki: Penny - Kowalski, Ogień (16. Dziuba), Orłowski, Prus, Funke.
ACP: Setka - Jabolak, Górski, Chorwat, Lupescu, Leu.
Sędzia: P. Jędrusik
ŻK - Chorwat

MUSTANG - ISKRA 0:3 w.o.

Runda X

SMOKI - ISKRA 5:2 (2:1)
1:0 Funke (4)
1:1 Mickiewicz (6)
2:1 Orłowski (8)
3:1 Funke (17)
4:1 Prus (19k)
5:1 Prus (26)
5:2 Burzawa (30)
Smoki: Penny - Kowalski, Ogień , Orłowski, Prus, Funke.
Iskra: Mieszko - Krzywy, Morycki, Burzawa, Schrank, Mickiewicz.
Sędzia: K. Jędrusik
ŻK- Mickiewicz

MUSTANG - ACP 3:0 w.o.

Runda XI

MUSTANG - SMOKI 1:14 (1:10)
0:1 Prus (2k)
0:2 Destrucki (4)
0:3 Prus (5)
0:4 Prus (6k)
0:5 Destrucki (7)
1:5 Wątroba (9k)
1:6 Tayfun (10)
1:7 Destrucki (12)
1:8 Tayfun (12)
1:9 Prus (14k)
1:10 Prus (15k)
1:11 Prus (18)
1:12 Prus (20k)
1:13 Prus (21)
1:14 Prus (22)
Mustang: Kazimierski - Weber, Tocard, Borkowski, Wątroba, Czereśniak.
Smoki: Polak - Pawlak, Prus, Orłowski, Destrucki, Tayfun.
Sędzia: P. Jędrusik
ŻK - Pawlak
CK - Borkowski (18 min.), Wątroba (20), Weber (25)

ISKRA - ACP 3:0 w.o.

Runda XII

ISKRA - MUSTANG 3:0 w.o.

ACP - SMOKI 0:5 (0:1)
0:1 Kowalski (5)
0:2 Funke (19)
0:3 Orłowski (20)
0:4 Dziuba (25)
0:5 Prus (30)
ACP: Setka - Górski, Chorwat, Leu, Lupescu, Jabolak.
Smoki: Penny - Dziuba, Prus, Kowalski, Funke, Orłowski.
Sędzia: A. Idźkowska

Tabela końcowa

1.Smoki Błeszno122476-8
2.Iskra Północ121241-22
3.ACP Wrzosowiak12816-37
4.Mustang Północ1247-73


Najlepsi strzelcy:

37 goli - Prus (Smoki)
21 goli - Mickiewicz (Iskra)
7 goli - Dziuba (Smoki), Funke (Iskra 4, Smoki 3)
6 goli - Destrucki (Smoki)

ROK 1996


I Turniej

SMOKI - ISKRA 3:0 (1:0)
1:0 Ogień (8)
2:0 Prus (27)
3:0 Prus (29)
Smoki: Penny - Ogień, Leu, Kowalski, Orłowski, Prus.
Iskra: Mieszko - Krzywy, Morycki, Burzawa, Schrank, Mickiewicz.
Sędzia: P. Idźkowski
ŻK- Burzawa

ISKRA - ACP 2:1 (1:0)
1:0 Schrank (13)
2:0 Mickiewicz (19)
3:0 Górski (30k)
Iskra: Mieszko - Krzywy, Morycki, Burzawa, Schrank, Mickiewicz.
ACP: Setka - Kiss, Chorwat, Górski, Jabolak, Nowak.
Sędzia: M. Grabałowski
ŻK- Mickiewicz, Schrank, Nowak

SMOKI - ACP 5:3 (2:1)
0:1 Smolarz (4)
1:1 Prus (6)
2:1 Prus (10)
3:1 Orłowski (21)
3:2 Górski (29)
4:2 Prus (30)
5:2 Leu (30+3)
5:3 Górski (30+4k)
Smoki: Penny - Ogień, Leu, Kowalski, Orłowski, Prus.
ACP: Setka - Kiss, Chorwat, Górski, Jabolak, Smolarz.
Sędzia: P. Jędrusik
ŻK - Prus

II Turniej

ACP - SMOKI 1:8 (1:4)
0:1 Prus (2)
0:2 Setka (5s)
1:2 Destrucki (8k)
1:3 Prus (10k)
1:4 Ogień (15)
1:5 Prus (17)
1:6 Flügel (18)
1:7 Kowalski (27)
1:8 Prus (30)
ACP: Setka - Jabolak, Górski, Destrucki, Chorwat, Lev.
Smoki: Penny - Polak, Ogień, Kowalski, Flügel, Prus.
Sędzia: B. Idźkowska

SMOKI - ISKRA 2:1 (2:1)
0:1 Głowacki (4)
1:1 Prus (13)
2:1 Prus (15k)
Smoki: Penny - Ogień, Polak, Kowalski, Flügel, Prus.
Iskra: Mieszko - Krzywy, Burzawa, Morycki, Schrank, Głowacki.
Sędzia: P. Idźkowski

ACP - ISKRA 1:3 (0:1)
0:1 Mickiewicz (11)
0:2 Mickiewicz (17)
1:2 Lev (17)
1:3 Mickiewicz (24)
ACP: Setka - Jabolak, Górski, Destrucki, Chorwat, Lev.
Iskra: Mieszko - Krzywy, Burzawa, Morycki, Schrank, Mickiewicz.
Sędzia: M. Grabałowski

Tabela końcowa

1.Smoki Błeszno4818-5
2.Iskra Północ446-7
3.ACP Wrzosowiak406-18


Najlepsi strzelcy:

11 goli - Prus (Smoki)
4 gole - Mickiewicz (Iskra)
3 gole - Górski (ACP)
2 gole - Ogień (Iskra)

ROK 1997


I Runda

ISKRA - SMOKI 1:3 (1:1)
0:1 Prus (10k)
1:1 Italia (12)
1:2 Leu (27)
1:3 Prus (30k)
Iskra: Mieszko - Krzywy, Szyba, Morycki, Margarine, Italia (12. Mickiewicz).
Smoki: Setka - Kowalski, Prus, Panenka, Orłowski, Leu.
Sędzia: K. Jędrusik
ŻK- Margarine

SMOKI - ACP 5:0 (2:0)
1:0 Leu (4)
2:0 Leu (9)
3:0 Prus (24)
4:0 Prus (27)
5:0 Leu (30)
Smoki: Penny - Polak, Dziuba, Prus, Orłowski, Leu.
ACP: Nowotko - Destrucki, Smolarz, Lupescu, Malinowski, Flügel.
Sędzia: J. Grabałowska

ACP - ISKRA 0:3 w.o.

II Runda

SMOKI - ISKRA 4:0 (1:0)
1:0 Prus (7)
2:0 Setka (25)
3:0 Prus (26)
4:0 Kowalski (30)
Smoki: Setka - Dziuba, Polak, Kowalski, Orłowski, Prus.
Iskra: Mieszko - Krzywy, Burzawa, Morycki, Krowiak, Mickiewicz.
Sędzia: P. Idźkowski

ISKRA - ACP 5:1 (3:1)
1:0 Margarine (2)
2:0 Nowotko (6s)
2:1 Destrucki (7)
3:1 Mieszko (15k)
4:1 Mickiewicz (29)
5:1 Margarine (30)
Iskra: Mieszko - Burzawa, Krzywy, Morycki, Margarine, Mickiewicz.
ACP: Nowotko - Jabolak, Malinowski, Destrucki, Lev, Chorwat.
Sędzia: M. Grabałowski
ŻK- Burzawa

SMOKI - ACP 6:2 (3:1)
0:1 Destrucki (1)
1:1 Leu (6)
2:1 Polak (11)
3:1 Prus (14)
4:1 Leu (25)
5:1 Dziuba (29)
5:2 Destrucki (30)
6:2 Leu (30)
Smoki: Setka - Dziuba, Polak, Orłowski, Prus, Leu.
ACP: Nowotko - Malinowski, Jabolak, Chorwat, Destrucki, Lev.
Sędzia: J. Grabałowska
ŻK- Chorwat

Tabela końcowa:

1.Smoki Błeszno4818-3
2.Iskra Północ449-8
3.ACP Wrzosowiak403-19


Najlepsi strzelcy:

7 goli - Leu, Prus (Smoki)
3 gole - Destrucki (ACP)
2 gole - Margarine (Iskra)

ROK 1998


I Runda

ISKRA - SMOKI 1:2 (1:1)
0:1 Leu (6)
1:1 Gaborski (9)
1:2 Leu (23)
Iskra: Gaborski - Krzywy, Morycki, Krowiak, Panenka, Mickiewicz.
Smoki: Setka - Dziuba, Polak, Prus, Orłowski, Leu.
Sędzia: K. Jędrusik

SMOKI - ACP 11:0 (6:0)
1:0 Leu (1)
2:0 Dziuba (8)
3:0 Polak (11)
4:0 Leu (12)
5:0 Moriak (13)
6:0 Prus (15k)
7:0 Prus (19)
8:0 Moriak (22)
9:0 Dziuba (23)
10:0 Moriak (26)
11:0 Leu (30)
Smoki: Setka - Polak, Dziuba, Prus, Moriak, Leu.
ACP: Nowotko - Destrucki, Smolarz, Flügel, Lupescu, Lev.
Sędzia: J. Grabałowska
ŻK- Lev

ACP - ISKRA 3:0 w.o.

II Runda

SMOKI - ISKRA 3:0 (2:0)
1:0 Prus (4)
2:0 Setka (13)
3:0 Dziuba (30)
Smoki: Setka - Dziuba, Polak, Prus, Moriak, Leu.
Iskra: Mieszko - Krzywy, Burzawa, Morycki, Margarine, Mickiewicz.
Sędzia: P. Idźkowski

ISKRA - ACP 3:4 (0:2)
0:1 Lupescu (4)
0:2 Burza (12)
1:2 Margarine (19)
1:3 Lupescu (22)
2:3 Mickiewicz (23r)
3:3 Margarine (25)
3:4 Burza (28)
Iskra: Mieszko - Krzywy, Morycki, Burzawa, Margarine, Mickiewicz.
ACP: Nowotko - Jabolak, Lupescu, Burza, Chorwat, Flügel.
Sędzia: M. Grabałowski

SMOKI - ACP 11:3 (6:1)
1:0 Prus (2)
1:1 Flügel (4)
2:1 Leu (4)
3:1 Prus (7)
4:1 Polak (8)
5:1 Prus (10)
6:1 Moriak (13)
7:1 Leu (16)
7:2 Lupescu (21)
8:2 Leu (21)
9:2 Polak (25)
10:2 Leu (26)
10:3 Burza (28)
11:3 Leu (29)
Smoki: Setka - Dziuba, Polak, Prus (18k), Moriak, Leu.
ACP: Nowotko - Jabolak, Lupescu, Burza, Chorwat, Destrucki, Flügel.
Sędzia: P. Jędrusik

Tabela końcowa:

1.Smoki Błeszno4827-4
2.ACP Wrzosowiak4410-25
3.Iskra Północ404-12


Najlepsi strzelcy:

10 goli - Leu (Smoki)
6 goli - Prus (Smoki)
4 gole - Moriak (Smoki)
3 gole - Burza, Lupescu (ACP), Dziuba, Polak (Iskra)

ROK 1999


I Runda

ISKRA - SMOKI 1:2 (1:1)
0:1 Leu (6)
1:1 Gaborski (9)
1:2 Leu (23)
Iskra: Gaborski - Krzywy, Morycki, Krowiak, Panenka, Mickiewicz.
Smoki: Setka - Dziuba, Polak, Prus, Orłowski, Leu.
Sędzia: K. Jędrusik

ACP - ISKRA 3:0 w.o.

SMOKI - ACP 7:2 (3:0)
1:0 Leu (5)
2:0 Polak (10)
3:0 Moriak (13)
3:1 Flügel (19)
4:1 Leu (22)
5:1 Leu (23)
6:1 Leu (29)
7:1 Leu (30k)
7:2 Flügel (30)
Smoki: Setka - Polak, Dziuba, Prus, Moriak, Leu.
ACP: Nowotko - Malinowski, Destrucki, Smolarz, Flügel, Lupescu.
Sędzia: J. Grabałowska
ŻK- Flügel

Tabela końcowa:

1.Smoki Błeszno2411-5
2.ACP Wrzosowiak225-7
3.Iskra Północ203-7


Najlepsi strzelcy:

5 goli - Leu (Smoki)
2 gole - Prus, Dziuba (Smoki), Flügel (ACP)

ROK 2000


I Runda

SMOKI - ISKRA 2:1 (0:0)
1:0 Prus (20)
1:1 Margarine (25)
2:1 Górski (30)
Smoki: Penny - Störenfried, Kowalik, Prus, Górski, Leu.
Iskra: Mieszko - Krzywy, Morycki, Burzawa, Margarine, Mickiewicz.
Sędzia: M. Jędrusik

POKESFERZY - ISKRA 0:3 w.o.

SMOKI - POKESFERZY 7:0 (3:0)
1:0 Kiss (3)
2:0 Ammusen (8)
3:0 Ammusen (9)
4:0 Ammusen (12)
5:0 Sienkiewicz (15)
6:0 Ogień (20)
7:0 Prus (29)
Smoki: Setka - Sienkiewicz, Kiss, Ogień, Ammusen, Prus (24k).
Pokesferzy: Kazimierski - Wątroba, Borkowski, Weber, Ryba, Tocard.
Sędzia: J. Grabałowska

II Runda

SMOKI - POKESFERZY 10:1 (3:0)
1:0 Leu (4)
2:0 Prus (8)
3:0 Dziuba (13)
4:0 Kazimierski (17s)
5:0 Prus (18)
6:0 Leu (20)
6:1 Tocard (21)
7:1 Prus (24)
8:1 Prus (28)
9:1 Prus (29)
10:1 Prus (30)
Smoki: Penny - Kowalski, Dziuba, Orłowski, Prus (7k), Leu.
Pokesferzy: Kazimierski - Weber, Borkowski, Wątroba, Tocard, Ryba.
Sędzia: J. Jędrusik

SMOKI - ISKRA 5:2 (1:1)
1:0 Leu (13)
1:1 Krzywy (15)
2:1 Leu (19)
3:1 Leu (23)
4:1 Górski (25)
5:1 Kowalik (27)
5:2 Mieszko (30)
Smoki: Penny - Störenfried, Kowalik, Górski, Prus, Leu.
Iskra: Mieszko - Krzywy, Morycki, Burzawa, Margarine, Mickiewicz.
Sędzia: M. Jędrusik

ISKRA - POKESFERZY 8:0 (5:0)
1:0 Margarine (1)
2:0 Margarine (4)
3:0 Burzawa (7)
4:0 Kazimierski (8s)
5:0 Krzywy (14)
6:0 Kazimierski (16s)
7:0 Mickiewicz (23)
8:0 Kazimierski (25s)
Iskra: Mieszko (20k) - Krzywy, Morycki, Burzawa, Mickiewicz, Margarine.
Pokesferzy: Kazimierski - Konieczko, Wątroba, Tocard, Ryba (12. Weber), Borkowski (12k).
Sędzia: M. Grabałowski

Tabela końcowa:

1.Smoki Błeszno4824-4
2.Iskra Północ4414-7
3.Pokesferzy Północ 401-28


Najlepsi strzelcy:

8 goli - Prus (Smoki)
5 goli - Leu (Smoki)
3 gole - Ammusen (Smoki), Margarine (Iskra)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.29
221,526 unikalnych wizyt